پرسش های متداول

نحوه ارسال چگونه است؟

پاسخ: نحوه ارسال محصول نسبت به کالا و متراژ آن متفاوت خواهد بود. این مسئله توسط کارشناس خبره ما در این زمینه، با داشتن تجربه کافی به بهترین شکل ممکن به دست شما خواهد رسید. محصولات ما در تمام نقاط کشور قابل حمل و ارسال می‌باشد.

 

هزینه حمل محصول به عهده کیست؟

پاسخ: هزینه‌ی ارسال محصول به عهده‌ی خود مشتری می‌باشد. مگر در شرایط خاص فروش و تخفیفات ویژه که سنگ آنلاین  آن را به عهده می گیرد.

 

قیمت محصولات در آرکامارکت چگونه است؟

پاسخ: همان طور که در قسمت های قبلی ذکر شد با توجه به اینکه تمامی محصولات موجود در سامانه بدون واسطه از سوی تولید کننده اصلی واقع در اصفهان به رویت شما می رسد شما محصولی با کیفیت بالا از برترین کارخانه های سنگ بری کشور با قیمتی بسیار مناسب و در رنج های مختلف خریداری خواهید کرد.

 

آیا امکان برگشت محصول خریداری شده وجود دارد؟

پاسخ: بله، خریداران پس از عقد قرارداد با سنگ آنلاین در مورد محصول مدنظر خود قراردادی تفصیلی دریافت خواهند کرد که در آن مجموعه ما خود را متعهد به موارد متعددی همچون تطابق کامل محصول تحویلی با عکس و فیلم موجود در سایت و شناسنامه تفصیلی موجود می نماید. ضمنا با امکان جدیدی که در این سامانه قرار داده شده است مبنی بر (برقراری ارتباط زنده با محل انبار محصول) کلیه نگرانی های مشتریان مرتفع خواهد شد.  • ما به تمام دنیا ارسال میکنیم
  • دفتر تهران+982166749243

    کارخانه سنگ اصفهان 09133335503
  • تضمین بازگشت پول
  • 24 ساعت بازگشتی